אבן טבעית

בשנים האחרונות אנו עדים לגידול ניכר בהיקף הביקושים לשימוש באבן טבעית. מדובר באופציה יוקרתית המציעה רמות גימור ועיבוד יוצאות דופן, בהתאמה למגוון סוגי חללי פנים וחוץ. 

שילוב של אבן טבעית נפוץ כיום למשל בחדרי האמבטיה, עבור חיפויים במרפסות, חצרות ובמרחבים אחרים. יצוין כי היא מאפשרת במובן מסוים חיבור בלתי אמצעי בחזרה אל הטבע, בשילוב עם אלמנט עיצובי אחר המעניק פתרון מנצח, תוך חשיבה אל מחוץ לקופסה. 

אנחנו בחברת סקויה חיפויים מהטבע, גאים לשווק מגוון סוגי אבן טבעית לקהל הלקוחות. מתוך הבנה שמדובר באחד מהאלמנטים העיצובים השכיחים בעולם העיצוב כיום, ברשותנו מבחר מרשים של אבנים בצבעים, מרקמים ותצורות שונות, כך שיתאימו לכל סגנון עיצובי העולה בראשכם.

אצלנו תוכלו למצוא אבן טבעית באיכות יוצאת מגדר הרגיל, המשווקות הישר מהמחצבות המובחרות בעולם ישירות לטובת הבית או המשרד שלכם. שירות זה ניתן על ידנו באמצעות צוות מומחים מקצועי, שידאג ללוות אתכם החל משלב הייעוץ הראשוני ועד להתאמה מושלמת של האבן הטבעית המותאמת לפי דרישה.

חיפוי אבן בהירה

תמונה: אבן טבעית

חברתנו תשמח לסייע גם במתן שירותי התקנה של אבנים טבעיות לכל מטרה, כחלק ממעטפת שירותים רחבת היקף שנועדה להעניק לכם את המענה המושלם.

ומה לגבי המחיר? אנו מתחייבים לספק לכם אבן טבעית בעלות הוגנת, המותאמת לטווח המחירים הנהוג בשוק. בנוסף, תזכו לאחריות מלאה עבור כל סוגי האבנים, וכן למשלוח מהיר בפריסה ארצית רחבה ובזמינות מסביב לשעון.

סוגי אבן טבעית

  • אבן מדרך בזלת, אבן מדרך געשית, אבן מדרחוב ציפחה ועוד שלל גוונים.
  • אבני לקט טבעיות במגוון דגמים וגוונים.
  • ריצופי אבן טבעית בכל הגדלים וכל הגוונים.
  • ריצופי אבן טבעית מפורקים.
  • קולקציית תצוגת אבן טבעית הגדולה בצפון.

תמונות אבן טבעית

רוצים לשדרג את הבית או המשרד בעבודה עם אבן טבעית? צרו קשר ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן